Пријетио понављањем масакра: Полиција ухапсила мушкарца

07.05.2023. 18:33
1
ИЗВОР: Танјуг

Београдска полиција ухапсила је 56-годишњег З.М. из Лештана који је позвао данас полицију и рекао да ће да почини масакр "као онај који се десио", саопштио је МУП.

Интервентна јединица и Управа криминалистичке полиције у сарадњи са Полицијском станицом Гроцка интензивним радом лоцирали су и идентификовали лице које је претило да ће починити масакр.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Krcko 07.05.2023. 20:31
    Psihopate i manijaci koriste priliku i "digli su uši", treba ih na vrijeme sankcionisati i dobro udariti po nosevima da se nauče pameti i da ne siju strah i paniku. Preventivno ih slati u rudnike da malo kopaju rudu i da ohlade usijane-agresivne glave.
Повезане вијести
Малољетник пуцао из пушке и ранио двоје вршњака у мјесту Пријаковци Малољетник пуцао из пушке и ранио двоје вршњака у мјесту Пријаковци
Превентивна кампања „Оружје не штити, оружје убија“ – едукативна предавања за основце Превентивна кампања „Оружје не штити, оружје убија“ – едукативна предавања за основце
У Источном Новом Сарајеву лице лишено слободе због дроге У Источном Новом Сарајеву лице лишено слободе због дроге
Најчитаније
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    17h 25m
    0
  • Ненад Вуковић појачање Покрета сигурна Српска
    22h 55m
    0
  • Дође ли до крви, опет ћемо бити први: Шта откривају писма Десанке Максимовић руским преводиоцима
    21h 49m
    0
  • Хуманитарна свирка за Милку, Драгана и Дарка у Источном Новом Сарајеву
    23h 19m
    0
  • Душан Пурић, заборављени херој са Мачковог камена
    20h 28m
    0