Припадници ПУ Источно Сарајево наредна два дана даривају крв

12.11.2024. 10:19
0
ИЗВОР: katera.news

Припадници Полицијске управе Источно Сарајево, сутра и прекосутра, 13. и 14. новембра учествоваће у акцији добровољног даривања крви.

Акција се организује поводом обиљежавања крсне славе Министарства унутрашњих послова Републике Српске - Светог Архангела Михаила на Одјељењу за трансфузију крви у Болници Србија“.

Како су поручили из ПУ Источно Сарајево, они ће, дарујући крв онима којима је најпотребније показати своју хуманост.

Коментари 0
Повезане вијести
Нема измјена прописа у вези са санкционисањем родитеља због невакцинисања дјеце Нема измјена прописа у вези са санкционисањем родитеља због невакцинисања дјеце
Црква Свете Тројице у Устиколини прославила храмовну славу Црква Свете Тројице у Устиколини прославила храмовну славу
Милош Паровић из Невесиња најбољи гуслар Српске Милош Паровић из Невесиња најбољи гуслар Српске
Најчитаније
  • Франц Кафка: Годишњица смрти књижевног великана
    6h 39m
    0
  • "Вратила сам се на мјесто гдје ми је отац убијен, да ту направим манастир"
    6h 2m
    0
  • Видовдански хуманитарни базар у Источном Сарајеву
    18h 42m
    0
  • „Monptellier pub“ сутра организује хуманитарну акцију за Драгана Мацана
    19h 54m
    0
  • Апел: Потребни даваоци АБ крвне групе
    6h 43m
    1