Продужен притвор мушкарцу због насиља у породици у Палама

02.12.2024. 13:36
0
ИЗВОР: srna.rs

Основни суд на Сокоцу потврдио је оптужницу против мушкарца чији су иницијали Б.Ц. због кривичног дјела насиље у породици или породичној заједници и продужио му притвор од годину и шест мјесеци.

Оптужница терети Б.Ц. да је 21. октобра у стану у паљанском мјесту Подграб, у алкохолисаном стању, пријетио бившој супрузи и синовима да ће их све побити и разнијети бомбом.

Он је прекршио и мјере забране приближавања бившој супрузи у трајању од двије године изречене пресудом Основног суда на Сокоцу 12. фебруара.

Одлучујући о приједлогу окружног јавног тужиоца, вијеће Основног суда на Сокоцу, донијело је рјешење којим се оптуженом, након потврђивања оптужнице, продужава притвор који може трајати најдуже годину и шест мјесеци или до нове судске одлуке.

Суд ће вршити контролу оправданости даљег трајања притвора свака два мјесеца.

Коментари 0
Повезане вијести
Пале: Маршoм „Бесмртног пука“ и полагањем вијенаца обиљежен Дан побједе над фашизмом Пале: Маршoм „Бесмртног пука“ и полагањем вијенаца обиљежен Дан побједе над фашизмом
Марш „Бесмртног пука“ данас на Палама Марш „Бесмртног пука“ данас на Палама
Ацо Станишић финансира матурско вече за све паљанске средњошколце Ацо Станишић финансира матурско вече за све паљанске средњошколце
Најчитаније
  • Освештање Цркве Светог Марка на Кошеву - духовна побједа Срба у Сарајеву
    18h 44m
    2
  • Дан побjеде над фашизмом и Дан Европе
    21h 9m
    2
  • Фирма „Konstrukcije Monting“ запошљава раднике у стални радни однос
    16h 2m
  • Пале: Маршoм „Бесмртног пука“ и полагањем вијенаца обиљежен Дан побједе над фашизмом
    20h 37m
    0
  • Први 3x3 улични баскет у Источној Илиџи 30. и 31. маја
    19h 45m
    0