Пронађен мртав мушкарац у аутомобилу

26.03.2020. 12:00
0
ИЗВОР: Srna

Шездесетчетворогодишњи мушкарац пронађен је мртав у аутомобилу који се налазио између двије коловозне траке у Тузли, рекла је данас Срни портпарол Управе полиције Министарства унутрашњих послова /МУП/ Тузланског кантона Амра Капиџић.

Капиџићева је рекла да су, након пријаве грађана да се возило налази између двије коловозне траке са особом која не даје знакове живота, полиција и Сужба хитне медицинске помоћи Дома здравља Тузла изашли на лице мјеста, те да је љекар констатовао смрт особе која се налазила у аутомобилу.

Полиција наставља рад на документовању, односно на расвјетљавању овог догађаја.

Коментари 0
Повезане вијести
На возила истакли ратне заставе тзв. Армије БиХ, полиција их казнила На возила истакли ратне заставе тзв. Армије БиХ, полиција их казнила
Паљанин ухапшен након што је пуцао из ватреног оружја Паљанин ухапшен након што је пуцао из ватреног оружја
Пронађено беживотно тијело мушкарца Пронађено беживотно тијело мушкарца
Најчитаније
  • Паја Јовановић - На платнима сачувао идентитет српског народа
    19h 26m
    0
  • Валентина Терешкова, текстилна радница и прва жена у свемиру
    19h 36m
    0
  • Упозорење за возаче у Српској
    10h 40m
    0
  • Од данас нове цијене појединих цигарета у БиХ: Ово је цјеновник
    19h 33m
    1
  • Српска доноси нови закон о пушењу: Строжа правила и забране
    8h 51m
    0