Пронађено тијело још једне жртве поплава

10.10.2024. 18:50
0
ИЗВОР: sputnikportal.rs

Приликом претраге терена у мјесту Доња Јабланица у БиХ, које су недавно погодиле катастрофалне бујичне поплаве и клизишта, припадници специјалистичког тима за спасавање из Србије и тимова из Републике Српске и Црне Горе пронашли су још једно тијело.

Тијело је пронађено током претраге и рашчишћавања терена радним машинама, саопштио је МУП Србије.

Припадници специјалистичког тима за спасавање из Сектора за ванредне ситуације МУП-а упућени су у БиХ ради пружања помоћи након бујичних поплава и клизишта који су погодили централне и јужне дијелове те земље.

Према досадашњим подацима, у поплавама и клизиштима у БиХ страдале су 23 особе.

Коментари 0
Повезане вијести
Девизне резерве у БиХ веће него лани Девизне резерве у БиХ веће него лани
Директне стране инвестиције у БиХ пале за више од 100 милиона КМ Директне стране инвестиције у БиХ пале за више од 100 милиона КМ
Малишани у БиХ пролазе кроз компликован процес да пронађу дом, лани усвојено 25 дјеце Малишани у БиХ пролазе кроз компликован процес да пронађу дом, лани усвојено 25 дјеце
Најчитаније
  • Годишњица упокојења највољенијег српског патријарха
    7h 4m
    4
  • Милутин Бојић, прерано преминули српски пјеснички геније
    22h 42m
    2
  • “На Ловћену Његош спава“: На данашњи дан рођена је најмудрија српска глава
    7h 26m
    0
  • Чолаковић: Поносна на оца и брата који су дали животе за слободу и Српску
    5h 4m
    0
  • „Дан отворених врата" сутра у Источној Илиџи
    6h 3m
    0