Први 3x3 улични баскет у Источној Илиџи 30. и 31. маја

09.05.2026. 13:48
0
ИЗВОР: katera.news

Први турнир у уличном 3x3 баскету у Источној Илиџи биће одржан 30. и 31. маја на Шеталишту др Миодраг Лазић.

Првог дана турнира, у суботу, 30. маја, на програму су млађе категорије - кадети (2009/10), пионири (2011/12) и минибаскет (2013/14 годиште).

У недјељу, 31. маја, наступиће сениорске екипе.

За сениорски турнир обезбијеђен је наградни фонд, и то 2.000 КМ за прво мјесто, 800 КМ за друго и 200 КМ за треће мјесто.

Котизација за сениоре износи 100 КМ, док је учешће за млађе категорије бесплатно.

Током оба дана планиран је и пратећи програм, укључујући наградне игре за публику, музику и забавни садржај.

Организатори позивају све љубитеље баскета да дођу и уживају у спортском викенду у Источној Илиџи.

За пријаве и све додатне информације доступни су контакти за позив: Милош +387 65 367 006 за сениорску категорију и Маријана +387 66 829 441 за млађе категорије.

Слика

 

Коментари 0
Повезане вијести
Источна Илиџа: Из магацина бензинске пумпе у више наврата отуђено 850 кутија цигарета Источна Илиџа: Из магацина бензинске пумпе у више наврата отуђено 850 кутија цигарета
Источна Илиџа: Сутра потписивање уговора о стипендирању Источна Илиџа: Сутра потписивање уговора о стипендирању
Завршен 10. јубиларни турнир у уличном баскету у Источном Новом Сарајеву Завршен 10. јубиларни турнир у уличном баскету у Источном Новом Сарајеву
Најчитаније
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    3h 54m
    4
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    9h 55m
    0
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    2h 0m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    10h 51m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    11h 53m
    0