Први 3x3 улични баскет у Источној Илиџи 30. и 31. маја

09.05.2026. 13:48
0
ИЗВОР: katera.news

Први турнир у уличном 3x3 баскету у Источној Илиџи биће одржан 30. и 31. маја на Шеталишту др Миодраг Лазић.

Првог дана турнира, у суботу, 30. маја, на програму су млађе категорије - кадети (2009/10), пионири (2011/12) и минибаскет (2013/14 годиште).

У недјељу, 31. маја, наступиће сениорске екипе.

За сениорски турнир обезбијеђен је наградни фонд, и то 2.000 КМ за прво мјесто, 800 КМ за друго и 200 КМ за треће мјесто.

Котизација за сениоре износи 100 КМ, док је учешће за млађе категорије бесплатно.

Током оба дана планиран је и пратећи програм, укључујући наградне игре за публику, музику и забавни садржај.

Организатори позивају све љубитеље баскета да дођу и уживају у спортском викенду у Источној Илиџи.

За пријаве и све додатне информације доступни су контакти за позив: Милош +387 65 367 006 за сениорску категорију и Маријана +387 66 829 441 за млађе категорије.

Слика

 

Коментари 0
Повезане вијести
Програм манифестације "Дани Касиндолског батаљона" Програм манифестације "Дани Касиндолског батаљона"
Омладинска банка Источна Илиџа: Отворен позив за додјелу Мозаик плавог гранта Омладинска банка Источна Илиџа: Отворен позив за додјелу Мозаик плавог гранта
Распоред рада недјељом дежурних апотека за јун у Источној Илиџи Распоред рада недјељом дежурних апотека за јун у Источној Илиџи
Најчитаније
  • Геноцид над „непоћуднима“ у НДХ: Злочин у Јеловцима и Раковцу - Пале 1943. године
    9h 32m
    12
  • Заборављени злочин: Убиство цивила из засједе код Средњег
    17h 30m
    7
  • Претреси у Источном Новом Сарајеву и на Палама у оквиру истраге покушаја убиства
    9h 2m
    2
  • Због удеса обустављен саобраћај на дионици пута Рогатица-Подроманија
    6h 15m
    0
  • Ања Љубојевић поднијела оставку на мјесто потпредсједника НСРС
    9h 15m
    2