Први улични баскет 3×3 почео данас у Источној Илиџи

30.05.2026. 11:18
0
ИЗВОР: katera.news

Општина Источна Илиџа и Спортско-рекреативни центар Источна Илиџа организују први улични баскет 3×3 који је почео данас у 10 часова на Шеталишту др Миодраг Лазић у Источној Илиџи.

Вршилац дужности директора Спортско-рекреативног центра Источна Илиџа Милош Елчић навео је да ће првог дана наступати млађе екипе узраста до 16 година и да су подијељени у три категорије.

- Завршница турнира, односно финална утакмица ове групне фазе, одиграће се вечерас од 19.30 до 21.00 часова – рекао је Елчић, те додао да су организоване и награде за публику.

  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика

Фото: katera.news

Другог дана турнира ће, како додаје, наступати сениорске екипе, 18 пријављених екипа из БиХ, Србије и Црне Горе.

- За такмичаре сениорских екипа обезбијеђен је и наградни фонд за прва три освојена мјеста – навео је Елчић и додао да ће утакмица ветерана бити одиграна ревијално другог дана турнира у 20 часова.

Први турнир у уличном баскету 3×3 организован је у оквиру „Ђурђевданских свечаности“.

Коментари 0
Повезане вијести
Данас почиње први турнир у уличном баскету 3×3 у Источној Илиџи Данас почиње први турнир у уличном баскету 3×3 у Источној Илиџи
За викенд први турнир у уличном баскету 3×3 у Источној Илиџи За викенд први турнир у уличном баскету 3×3 у Источној Илиџи
Традиционално дружење пензионера Републике Српске и Србије у Источној Илиџи Традиционално дружење пензионера Републике Српске и Србије у Источној Илиџи
Најчитаније
  • Нестао Митар Милинковић из Рогатице
    23h 28m
    0
  • Катић потписао 113 уговора за енергетску ефикасност
    17h 0m
    0
  • У Српској 2.600 обољелих од мултипле склерозе, терапију учинити доступнијом
    21h 38m
    0
  • Служен помен за 52 погинула и преминула борца у Мокром
    23h 6m
    0
  • Сутра републичко такмичење екипа прве помоћи
    17h 56m
    0