Пуцњава у Хиландарској улици у Источном Новом Сарајеву (ФОТО)

19.07.2023. 17:12
11
ИЗВОР: katera.news

У Хиландарској улици, у Источном Новом Сарајеву, прије неколико минута догодила се пуцњава.

Kако јављају очевици, грађане је узнемирило неколико пуцњева, а најмање једна особа је рањена.

Полиција жутом траком обезбјеђује мјесто пуцњаве, а више инфомација биће познато након полицијског увиђаја.

Слика

 

Коментари 11
  • Generic placeholder image
    Pera iz DDR-a 20.07.2023. 19:11
    @ZOKA
    Poduvaj ga svim Kalnovčanima u Lukavici!
  • Generic placeholder image
    Borko 20.07.2023. 10:12
    @Moronko opusti se i uživaj nervoza nije dobra za zdravlje.
  • Generic placeholder image
    @Zoka 20.07.2023. 06:16
    Pusti ove Kalinovčane, ne znaju oni ništa. Eto im sjede muslimani, zapravo ovaj ranjeni vjerovatno živi u Lukavici. Još samo džamiju da naprave u Hilandarskoj ili Dečanskoj i to je to.
  • Generic placeholder image
    Moronko 19.07.2023. 22:54
    @Borko
    Duvajte ga graDŽani
  • Generic placeholder image
    Borko 19.07.2023. 22:10
    Za tvoju informaciju na toj raskrsnici o kojoj prišeš nepostoji semafor a udese uglavnom prouzrokuju ljudi koji ne žive u Lukavici.Sve ovo možeš da provjeriš u policijskoj stanici I.Sarajevo.
  • Generic placeholder image
    @ borko 19.07.2023. 21:48
    Samo se tjesi...Premotaj film unazad pa vidi sta se sve desavalo i sta se sve danas desava po Lukavici...
    Na jednoj te istoj raskrsnici imate blizu sto udesa... jos je postavljen semafor.... i nekome cete nesto reci...
    Sifra Marinko Rokvic - zanela me svetla velikoga grada... :)
  • Generic placeholder image
    Borko 19.07.2023. 21:24
    Bolje da se pucaju muslimani po Lukavici nego Srbi između sebe na Sokocu.
  • Generic placeholder image
    @Zoka 19.07.2023. 20:04
    Kako su vas poceli naseljavati, evo i pucaju vam se sarajlije po Lukavici, mozda cete vi lukavicani ubrzo postati sokocani. Tako da je dobro da ste vi makli dalje od Mokrog!
  • Generic placeholder image
    Анонимно 19.07.2023. 19:26
    Pa ovo je kao teksas
  • Generic placeholder image
    Zoka 19.07.2023. 18:40
    Pitanje nisu Sokočani oni još ne znaju dalje od Mokrog.
  • Generic placeholder image
    Pitanje 19.07.2023. 18:35
    za lukavicku gospodu
    Da nisu opet sokocani
    Je li vam sad smijesno
Повезане вијести
„Конференција беба“ у Источном Новом Сарајеву 30. јуна „Конференција беба“ у Источном Новом Сарајеву 30. јуна
Сребро за Марију Ушћумлић на Првенству БиХ У23 Сребро за Марију Ушћумлић на Првенству БиХ У23
Одржано такмичење у лову рибе на пловак Одржано такмичење у лову рибе на пловак
Најчитаније
  • Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
    23h 49m
    0
  • Одржано такмичење у лову рибе на пловак
    15h 37m
    0
  • Конференција беба у Палама окупила 252 малишана, најмлађа беба Лазар Савић (ФОТО)
    16h 40m
    3
  • Породица Турунташ и ове године угостила исту дјецу са Косова и Метохије
    23h 11m
    0
  • Здраво одрастање испред профита: ПСС за удаљавање кладионица од школа
    21h 41m
    0