Реми Партизана довољан за Лигу конференција

25.08.2022. 21:59
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Фудбалери Партизана одиграли су 3:3 против Хамруна у реванш мечу плеј-офа и пласирали се у Лигу конференција.

Црно-бијели су фактички обезбиједили Европу у првој утакмици, када су у Хумској надиграли ривала резултатом 4:1.

Домаћини су у вођство дошли голом Прша у 27. минути и тако улили себи трачак наде да надокнаде разлику из Београда.

Ипак, Партизану није дуго требало да "убије" наду играчима Хамруна, када је црно-бијелима изједначење донио Рикардо у 34. минути.

За преокрет Партизана погодио је Урошевић у 72. минути.

Стријелац првог гола за Партизан Рикардо повисио је у 79. минути на 3:1.

Хамрун је успио у 82. минути да смањи на 3:2 када је из пенала погодио Винисијус, да би у самом финишу меча (90. минут) свиран још један пенал за домаћу екипу.

Прецизан је био Феделе за коначних 3:3.