У једном кафићу у Палама јуче су гости биле и бијеле роде. Само што кафу нису попиле. Ужурбано су се прошетале кафићем и наставиле својим путем.
Одакле су долетјеле није познато, али они који су их видјели, кажу роде су биле први гости.
Коментари 6
Akcijareakcija
11.10.2024. 09:57
Neće se dugo zadržati jer se hrane žabama a na Palama nema više žaba, Ljevnaiić ih je desetkovo
Slobodan
11.10.2024. 01:49
Za Jeleka:
Stara kineska poslovica glasi: "Dok ljudi budu ubijali i jeli životinje, dotle će među njima vladati ratovi."
Jelek Pantelija
10.10.2024. 14:27
To ce da zavrsi pečeno na stolu N.Eleka uz koju casicu rakije
Lijepo vrijeme
10.10.2024. 09:17
Ovo je baš divno vidjeti ali pojedina nevaspitana djeca su juče ispred OŠ Pale gađala kamenjem i loptom rode koje su se našle na igralištu škole. Sram neka bude prvenstveno svakog roditelja a onda djecu,jer su djeca to morara kući tako naučiti.
Никола
10.10.2024. 08:47
У ком кафићу?
LELEK
09.10.2024. 13:43
Čim je sletio SNSD došla bolja vremena i stigle i rode...
Повезане вијести
„Касперијада“ сутра у Палама„Касперијада“ сутра у Палама
Пале: Почео међународни турнир у уличном баскетуПале: Почео међународни турнир у уличном баскету
Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког коваСјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
Најчитаније
„Касперијада“ сутра у Палама
9h 56m
0
На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
8h 7m
0
Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
11h 39m
0
Универзитет у Источном Сарајеву остварио значајан међународни успјех
23h 40m
1
Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике