Рогатица: Под здравственим надзором 11 лица

24.04.2020. 09:56
0
ИЗВОР: СРНА

На подручју општине Рогатица под здравственим надзором је 11 лица, од којих су три у локалном карантину, једно у кућном карантину, а седам у кућној самоизолацији, без симптома вируса корона, рекао је данас директор Дома здравља "Др Зоран Митровић" Синиша Миљешић.

Он је навео да су сва наведена лица, и у локалном и у кућном карантину и у кућној самоизолацији, тестирана и негативна на вирус корона.

Миљешић је истакао да је здравствени надзор извршен над укупно 174 лица.

Коментари 0
Повезане вијести
МТБ турa на Борикама 27. јуна МТБ турa на Борикама 27. јуна
Рогатица: „Прњавор Меридиан Бет“ шампион турнира у баскету Рогатица: „Прњавор Меридиан Бет“ шампион турнира у баскету
Од јесени основна музичка школа у Рогатици Од јесени основна музичка школа у Рогатици
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    6h 34m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    6h 20m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    7h 41m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    4h 57m
    1
  • Позовимо 17185 за Александру Илић
    10h 2m
    0