Rogatica: Pod zdravstvenim nadzorom 11 lica

24.04.2020. 09:56
0
IZVOR: SRNA

Na području opštine Rogatica pod zdravstvenim nadzorom je 11 lica, od kojih su tri u lokalnom karantinu, jedno u kućnom karantinu, a sedam u kućnoj samoizolaciji, bez simptoma virusa korona, rekao je danas direktor Doma zdravlja "Dr Zoran Mitrović" Siniša Milješić.

On je naveo da su sva navedena lica, i u lokalnom i u kućnom karantinu i u kućnoj samoizolaciji, testirana i negativna na virus korona.

Milješić je istakao da je zdravstveni nadzor izvršen nad ukupno 174 lica.

Komentari 0
Povezane vijesti
MTB tura na Borikama 27. juna MTB tura na Borikama 27. juna
Rogatica: „Prnjavor Meridian Bet“ šampion turnira u basketu Rogatica: „Prnjavor Meridian Bet“ šampion turnira u basketu
Od jeseni osnovna muzička škola u Rogatici Od jeseni osnovna muzička škola u Rogatici
Najčitanije
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    8h 7m
    3
  • Istočna Ilidža: Usvojena inicijativa da se ljekarima sufinansiraju troškovi smještaja
    7h 53m
    0
  • Usvojen Pravilnik o povratu PDV-a na prvu nekretninu
    9h 14m
    0
  • Akcija prikupljanja sredstava za tron ikone Bogorodice Mlekopitateljnice na Palama
    6h 30m
    1
  • Pozovimo 17185 za Aleksandru Ilić
    11h 35m
    0