Рогатица: У путничком возилу пронађена дрога

28.02.2025. 11:00
1
ИЗВОР: katera.news

На основу наредбе Основног суда у Вишеграду, а уз сагласност тужиоца Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево, полицијски службеници јуче извршили су претрес путничког аутомобила „Peugeot“, који користи М.С.

Из Полицијске управе Источно Сарајево саопштавају да је том приликом пронађено 29,99 грама суве зељасте материје која асоцира на опојну дрогу „марихуана“.

- Полицијски службеници Полицијске станице Рогатица доставиће извјештај о почињеном кривичном дјелу „Неовлаштена производња и промет опојних дрога“, против М.С. из Вишеграда – саопштили су из ПУ Источно Сарајево.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Анонимно 28.02.2025. 12:51
    Неће бити јагоде у фебруару, нормална ствар (иронија).
Повезане вијести
Успјешно спроведена кампања „Безбједна вожња у зимским условима 2025“ у Рогатици Успјешно спроведена кампања „Безбједна вожња у зимским условима 2025“ у Рогатици
Рогатица: Усвојен Нацрт ребаланса буџета Рогатица: Усвојен Нацрт ребаланса буџета
Обиљежене 32 године од страдања припадника Војске Републике Српске у Месићима Обиљежене 32 године од страдања припадника Војске Републике Српске у Месићима
Најчитаније
  • Био је најстарији становник Југославије: Сахранио све најмилије, израсли му трећи зуби
    17h 1m
    2
  • Записи Владислава Скарића откривају кључну улогу Срба у историји Сарајева
    16h 58m
    8
  • Сестре Ковач - чувари изворне пјесме
    18h 25m
    1
  • Мастиловић: Конференција о Дејтону истражује промjене и утицаје на БиХ
    16h 45m
    29
  • У Палама конференција посвећена 30 година Дејтонског споразума
    18h 52m
    17