Рогатица: У самоизолацији 87 лица

26.03.2020. 10:09
0
ИЗВОР: Srna

На подручју општине Рогатица 87 лица налази се у самоизолацији у оквиру мјера против ширења пандемије вируса корона, а за 13 лица истекао је обавезни период од 14 дана самоизолације, саопштено је из ове општине.

Штаб за ванредне ситуације у оквиру ванредних мјера за спречавање и ширење вируса корона донио је одлуку о смјештају лица за која се утврди да су поступала супротно мјерама кућне изолације.

Лица за која прекрше мјере кућне самоизолације биће смјештена у фискултурну салу Средњошколског центра "27. јануар" и у Дому здравља "Зоран Митровић" гдје је припремљено 100 кревета за смјештај пацијената, уколико би дошло до појаве вируса корона.

Коментари 0
Повезане вијести
Рогатица: Јавни позив за статирање у филму „Линија“ Рогатица: Јавни позив за статирање у филму „Линија“
Дванаестогодишњи Лука Перишић први допливао до Часног крста у Рогатици Дванаестогодишњи Лука Перишић први допливао до Часног крста у Рогатици
Пливање за Часни крст на ријеци Ракитници Пливање за Часни крст на ријеци Ракитници
Најчитаније
  • Историјска занимљивост: Свети Сава се упокојио на данашњи дан
    18h 50m
    0
  • Источна Илиџа: Проглашена ванредна ситуација
    6h 5m
    0
  • Топљење снијега и киша узроковали бујичне воде у Источном Сарајеву
    6h 47m
    0
  • Полиција се огласила о проналаску нестале жене у Гацку
    16h 5m
    0
  • Општина Пале: Доступан Штаб за ванредне ситуације
    6h 13m
    0