Рогатичанин ухапшен због наношења тешких тјелесних повреда

06.02.2023. 11:13
0
ИЗВОР: katera.news

Полицијски службеници Полицијске станице Рогатица лишили су слободе лице иницијала Б.С. из Рогатице, због основа сумње да је починио кривично дјело „Тешка тјелесна повреда“.

Лице Б.С се сумњичи да је 3. 2. 2023. године око 19,15 часова физички напао лице из Рогатице и нанијело му тешке тјелесне повреде.

Повријеђеном лицу указана је љекарска помоћ у ДЗ Рогатица, након чега је пребачен у Универзитетску болницу у Фочу на даље лијечење, саопштено је из ПУ Источно Сарајево.

О свему је обавијештен дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево.

У току је документовања предмета, након чега ће против осумњиченог бити достављен извјештај о почињеном кривичном дјелу

Коментари 0
Повезане вијести
Рогатица: Средњошколци представом "Совија" одушевили публику Рогатица: Средњошколци представом "Совија" одушевили публику
Рогатица: Представљен Правилник о подстицајима пољопривредницима Рогатица: Представљен Правилник о подстицајима пољопривредницима
Прелић и делегација Руске Федерације о унапређењу образовне и културне сарадње Прелић и делегација Руске Федерације о унапређењу образовне и културне сарадње
Најчитаније
  • Ана Њего: Вођа побуне против лифераната 1917. године
    6h 57m
    13
  • Годишњица напада на свештеничку породицу Старовлах на Палама
    13h 53m
    8
  • „Бејби бум“ у породилишту Болнице "Србија" протеклог викенда
    15h 2m
    0
  • Ko je све утемељио Српску Атину
    15h 54m
    4
  • Повећање плата само за државне службенике и намјестенике у Министарству унутрашњих послова Српске
    10h 32m
    5