Рогатичка Младост поражена на Палама

07.11.2021. 21:21
0
ИЗВОР: Катера

Фудбалери "Младости" из Рогатице поражени су данас на гостовању паљанској "Романији" у друголигашком првенству "Истока" Републике Српске резултатом 3:0.

"Младост" је била тежак противник домаћој "Романији" и требало је домаћину читавих 70 минута меча да "сломи" отпор Рогатичана, а први је мрежу гостију начео Марко Благојевић.

Само минут касније, у 71. минуту "Младост" прима нови гол, овај пут стријелац је био Богдан Симанић.

Коначних 3:0 за "Романију" поставио је Марко Маљукан у 75. минуту меча, те су три бода заслужено остала на Палама.

Након ове утакмице, "Младост" заузима претпосљедње мјесто на табели Друге лиге Републике Српске, група "Исток" са 9 освојених бодова, односно три побједе и десет забиљежених пораза, док су фудбалери "Романије" на 10. позицији табеле са пет побједа, једним неријешеним и седам пораза.

Коментари 0
Повезане вијести
Биатлон трка улицама Пала 15. августа Биатлон трка улицама Пала 15. августа
Рогатичанин тешко повријеђен у тучи Рогатичанин тешко повријеђен у тучи
Обиљежавање 28 година од убиства Срђана Кнежевића Обиљежавање 28 година од убиства Срђана Кнежевића
Најчитаније
  • На данашњи дан 1929. умро Арчибалд Рајс - велики пријатељ Србије
    9h 12m
    3
  • Шјор Алекса, учитељ великог формата
    8h 22m
    2
  • Одржан први средњовјековни фестивал „Витезови Тврдимића“
    6h 20m
    0
  • Храна све скупља
    23h 52m
    0
  • Данас Света Петка Трнова
    9h 7m
    0