Рукометаши „Славије“ побједом окончали сезону

20.05.2023. 21:02
0
ИЗВОР: sport-east.com

Рукометаши "Славије" побједом су се опростили од ове прволигашке сезоне. Иако оптерећени многобројним повредама, искористили су малобројну експедицију гостујуће екипе и остварили десети тријумф у сезони.

РК Славија – ОРК Борац 30:24 (14:11)

Плаве су до побједе предводили Домазет и Јелисић са по девет погодака, Раонић и Мирковић су постигли по четири, Тошић, Бозало, Милутиновић и Ждрале по један.

Наступили су још Гајовић, Ковачевић, Тешановић, Дошло, Куртовић и Шешлија.

ОРК Борац: Ђелић 3, Лолић, Унчанин 4, Богданић 4, Летић 5, Бркић, Кнезовић 6, Шева 2.

Коментари 0
Повезане вијести
Славија наставила тријумфални низ убједљивом побједом против Дрине Славија наставила тријумфални низ убједљивом побједом против Дрине
Седма побједа у низу – Славија рутински до бодова у Приједору Седма побједа у низу – Славија рутински до бодова у Приједору
Одлична представа Славије за пети тријумф у првенству Одлична представа Славије за пети тријумф у првенству
Најчитаније
  • Годишњица убиства Зорице Дивчић
    2h 6m
    3
  • Митрополит Хризостом освештао Храм Светог Николаја у селу Романи
    22h 55m
    0
  • Хуманитарна акција: Помозимо Дарку Мастилу из Фоче
    21h 26m
    0
  • Народно позориште у Источном Сарајеву прославило други рођендан
    14h 43m
    0
  • Вукотић: Новинарство је лепа и достојанствена професија, вратити јој стару славу
    15h 48m
    0