Са тржишта повучена играчка пиштољ са мецима

01.09.2023. 17:56
0
ИЗВОР: srna.rs

Кинеска играчка пиштољ са мецима "полис супер шутер" повучена је са тржишта јер представља ризик од гушења, саопштено је из Агенције за надзор над тржиштем БиХ.

Уколико дијете стави метак у уста, вакуумска капица се може одвојити и блокирати дисајне путеве, саопштено је из Агенције.

Производ кинеске производње не испуњава безбједносне захтјеве прописане у стандарду БАС ЕН 71-1+А1:2019.

Из Агенције препоручују потрошачима који су купили ову играчку да престану да је користе и да је врате у трговину малопродаје гдје је купљена.

Коментари 0
Повезане вијести
Купци прве некретнине у БиХ и даље чекају правилник Купци прве некретнине у БиХ и даље чекају правилник
Дуге колоне возила на граничним прелазима Дуге колоне возила на граничним прелазима
Да ли ће Непалци и Турци зарадити пензију нашим радницима? Да ли ће Непалци и Турци зарадити пензију нашим радницима?
Најчитаније
  • Театар у сарајевских Срба
    1h 4m
    58
  • Посна кромпир чорба
    2h 15m
    1
  • У Власеници осам станова у пожару, на терену и деминери
    6h 21m
    0
  • Зграда у Власеници у пламену (ВИДЕО)
    7h 26m
    0
  • Хаос на сједници градске скупштине: СНСД избацује опозицију, једног изнијели на столици (ВИДЕО)
    2h 41m
    4