Санкционисан због фотографије са ратном заставом тзв. Армије БиХ

23.06.2020. 15:40
0
ИЗВОР: СРНА

Полиција из Вукосавља идентификовала је и санкционисала мушкарца из ове општине чији су иницијали Е.Љ. који се фотографисао са ратном заставом такозване Армије БиХ поред табле у овој локалној заједници, на којој пише “Добродошли у Републику Српску”, саопштено је из добојске Полицијске управе.

Е.Љ. је прекршај из Закона о јавном реду и миру починио у суботу, 20. јуна, када је фотографију објавио на друштвеној мрежи "Фејсбук", чиме је безобзирним понашањем изазвао осјећање узнемирености грађана општине Вукосавље.

Мушкарац је идентификован и санкционисан данас, наведено је у саопштењу.

Коментари 0
Повезане вијести
У Њујорку започела свјетска кампања Меморијалног центра о страдању српског народа У Њујорку започела свјетска кампања Меморијалног центра о страдању српског народа
Савић: Од сљедеће седмице слиједи раст цијене горива Савић: Од сљедеће седмице слиједи раст цијене горива
Студенти из Српске учесници Љетног универзитета у Русији Студенти из Српске учесници Љетног универзитета у Русији
Најчитаније
  • КМФ „Јахорина“ се огласио саопштењем: Тражимо истину, правду и одговорност
    16h 45m
    1
  • Станивуковић позвао Будимира да објасни шта се десило у Палама
    18h 59m
    1
  • Петар Марковић остварио историјски успјех на Економском факултету Пале
    11h 1m
    2
  • Обиљежена крсна слава и 36 година постојања Српске демократске странке (ФОТО)
    18h 15m
    0
  • Станивуковић тражи хитну сједницу Одбора за безбједност због догађаја на Палама
    11h 53m
    0