Саобраћајни вјештак: Недовољно доказа на мјесту несреће

16.11.2019. 13:16
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Много је већа вјероватноћа да се није догодила саобраћајна несрећа у случају страдања Џенана Мемића, него да јесте, наведено је у налазу вјештачења, које је презентован јуче на рочишту у Кантоналном суду у Сарајеву.

Кантонални суд у Сарајеву запримио је налаз тима вјештака саобраћајне и медицинске струке који су радили реконструкцију догађаја како би утврдили да ли је било саобраћајне несреће и како је Џенан Мемић страдао, преносе федерални медији.

-Већа је вјероватноћа да се саобраћајна несрећа није догодила него да се догодила- рекао је Александар Јевтић, вјештак саобраћајне струке компаније Зенит из Бањалуке која је посљедња радила вјештачење.

Он је појаснио да не постоји довољно доказа на мјесту, које је означено као мјесто несреће, да се на том мјесту догодила несрећа. Додао је да не постоје докази да је оштећење на ''А стубу'' комбија повезаног с несрећом.

С друге стране, Тужилаштво је дало приговор на овај извјештај и траже ново вјештачење, овај пут међународних страних вјештака.

Коментари 0
Повезане вијести
Афера „Епстин“: Француска покренула истраге о трговини људима и финансијским преварама Афера „Епстин“: Француска покренула истраге о трговини људима и финансијским преварама
Обустављена истрага против Додика, Стевандића и Вишковића Обустављена истрага против Додика, Стевандића и Вишковића
Полиција поднијела извјештај против пријављеног за паљење аутомобила у Рогатици Полиција поднијела извјештај против пријављеног за паљење аутомобила у Рогатици
Најчитаније
  • Пале: У току преговарање са мушкарцем који одбија да сиђе са дрвета
    3h 10m
    4
  • Милош Божовић наставља лијечење у Загребу
    13h 3m
    3
  • Заборављени коријени: Манастир Црна Река - Тутин (ВИДЕО)
    6h 41m
    0
  • Уводе се нова одликовања за војне заслуге у рату
    8h 21m
    2
  • Стевановић: Ускоро друга трака на путу Сарајево-Фоча
    10h 25m
    4