Саопштење ПУ ИС о хапшењу на Јахорини

11.02.2021. 10:56
0
ИЗВОР: Катера

Припадници Полицијске управе Источно Сарајево,дана 10. 2. 2021. године, око 15:50 часова, на подручју Јахорине, лишили су слободе лица иницијала М.К., Ф.Р. и Б.С. сви држављани Републике Црне Горе.

Наведена лица лишена су слободе због сумње да се могу довести у везу са извршењем кривичних дјела „Неовлаштена производња и промет опојних дрога“ и „Недозввољена производња и промет оружја или експлозивних материја“.

На основу наредбе Основног суда у Сокоцу, а уз сагласност тужиоца Окружног јавног тужилаштва Источно Срајево извршени су претреси наведених лица и возила која користе, као и апартмана у којем су исти били смјештени.

У току је криминалистичка обрада лица.

Коментари 0
Повезане вијести
Добра вијест за бициклисте и шетаче: Изградња стазе Пале-Сарајево напредује по плану Добра вијест за бициклисте и шетаче: Изградња стазе Пале-Сарајево напредује по плану
Распоред богослужења за васкршње празнике у Источном Сарајеву и Сарајеву Распоред богослужења за васкршње празнике у Источном Сарајеву и Сарајеву
Источно Сарајево богатије за четири становника Источно Сарајево богатије за четири становника
Најчитаније
  • Распоред богослужења за васкршње празнике у Источном Сарајеву и Сарајеву
    19h 33m
    1
  • Погинули народни посланик Срђан Тодоровић, његова супруга и дијете
    11h 21m
    0
  • Божовић се опростио од Срђана Тодоровића и његове породице
    7h 35m
    0
  • Посна чорба од поврћа
    7h 48m
    0
  • Добра вијест за бициклисте и шетаче: Изградња стазе Пале-Сарајево напредује по плану
    9h 27m
    4