Saopštenje PU IS o hapšenju na Jahorini

11.02.2021. 10:56
0
IZVOR: Katera

Pripadnici Policijske uprave Istočno Sarajevo,dana 10. 2. 2021. godine, oko 15:50 časova, na području Jahorine, lišili su slobode lica inicijala M.K., F.R. i B.S. svi državljani Republike Crne Gore.

Navedena lica lišena su slobode zbog sumnje da se mogu dovesti u vezu sa izvršenjem krivičnih djela „Neovlaštena proizvodnja i promet opojnih droga“ i „Nedozvvoljena proizvodnja i promet oružja ili eksplozivnih materija“.

Na osnovu naredbe Osnovnog suda u Sokocu, a uz saglasnost tužioca Okružnog javnog tužilaštva Istočno Srajevo izvršeni su pretresi navedenih lica i vozila koja koriste, kao i apartmana u kojem su isti bili smješteni.

U toku je kriminalistička obrada lica.

Komentari 0
Povezane vijesti
Mijović prvak BiH za poletarce, Škrba viceprvak BiH za seniore Mijović prvak BiH za poletarce, Škrba viceprvak BiH za seniore
U januaru rođene 32 bebe u porodilištu Bolnice „Srbija“ U januaru rođene 32 bebe u porodilištu Bolnice „Srbija“
Sjednica Predsjedništva Boračke organizacije sutra u Istočnom Sarajevu Sjednica Predsjedništva Boračke organizacije sutra u Istočnom Sarajevu
Najčitanije
  • Šulić postao savjetnik direktora OC Jahorina
    10h 55m
    6
  • U januaru rođene 32 bebe u porodilištu Bolnice „Srbija“
    14h 8m
    0
  • Bačena bomba na kuću Zdravka Čolića
    14h 14m
    2
  • Sjednica Predsjedništva Boračke organizacije sutra u Istočnom Sarajevu
    16h 49m
    0
  • U Rusiji napravljen preparat protiv raka, koji ne zahtjeva hemioterapiju
    6h 41m
    1