Сарајево: Мушкарац ножем убоден у ногу

05.08.2024. 17:51
0
ИЗВОР: glassrpske.com

​ У сарајевском насељу Храсно у 16.30 часова дошло је до туче између три особе, а једна особа је задобила повреде ножем.

Како је потврђено из Оперативног центра МУП-а КС до туче је дошло у улици Азизе Шачирбеговић.

- Потукла су се три лица, два са једне стране - отац и син и са друге стране један мушкарац. Двије особе су задобиле тјелесне повреде чији се степен процјењује - речено је Кликсу.

Како тврде очевици, наводно је нападнут мушкарац који је извадио нож и потом избо једног од двојице нападача. Повријеђени мушкарац је убоден у ногу, преноси Кликс.

Коментари 0
Повезане вијести
Поврат ПДВ-а за куповину првог стана – шта је све потребно? Поврат ПДВ-а за куповину првог стана – шта је све потребно?
Сребро за Марију Ушћумлић на Првенству БиХ У23 Сребро за Марију Ушћумлић на Првенству БиХ У23
Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
Најчитаније
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    23h 8m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    21h 14m
    3
  • Анастасија Стевић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    22h 55m
    0
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    18h 46m
    0
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    2h 7m
    0