СДС покреће петицију да се јавно објави Програм реформи БиХ

08.12.2019. 20:46
0
ИЗВОР: Srna

Представници СДС-а сутра ће у Бањалуци представити иницијативу "Имам право да знам!", чији је циљ прикупљање потписа грађана за јавно објављивање Програма реформи БиХ и сазивање посебне сједнице Народне скупштине Републике Српске прије него што тај документ буде послат у сједиште НАТО-а у Брисел.

Представљање иницијативе планирано је за 12.00 часова испред Главне поште Републике Српске, преко пута Трга Крајине, најављено је из СДС-а.

Том приликом медијима ће се обратити представници омладине СДС, који су и носиоци активности, као и посланици и представници Градског одбора СДС Бањалука.

Из СДС-а су навели да ову иницијативу покрећу у свим градовима и општинама Републике Српске.

Коментари 0
Повезане вијести
Берјан: Кошарац да анализира свој допринос паду СНСД-а Берјан: Кошарац да анализира свој допринос паду СНСД-а
Блануша: Ови избори још увијек нису завршени Блануша: Ови избори још увијек нису завршени
Радуловић поручио да је Блануша побједник предсједничких избора Радуловић поручио да је Блануша побједник предсједничких избора
Најчитаније
  • Сјећање на Веселина Пукету
    8h 9m
    3
  • Урош Нејаки - посљедњи српски цар
    6h 9m
    1
  • Рецепт за посне кифле
    16h 44m
    0
  • Mолитвa коју треба изговорити на Ваведење Пресвете Богородице
    16h 45m
    0
  • Од марта идуће године основица за борачки додатак четири и по марке
    10h 11m
    3