Шесторо „Тигрова“ наступило је на Купу и освојило четири медаље.

25.05.2024. 20:36
0
ИЗВОР: katera.news

Завршен је Отворени куп БиХ, који је данас одржан у Зеници.

Шесторо „Тигрова“ наступило је на Купу и освојило четири медаље.

Лазар Калинић је за млађе кадете у категорији до 47кг освојио сребро, а Лука Пушара је за млађе кадете у категорији до 33кг освојио бронзу.

Мишо Човић је у категорији кадета до 55кг заузео треће мјесто, а Катарина Рацковић је у категорији до 55кг узела бронзану медаљу, док се овога пута Арија Скакић и Дадо Штака нису окитили медаље.

Око 300 такмичара из Босне и Херцеговине учествовало је у овом такмичењу.

Коментари 0
Најчитаније
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    19h 53m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    17h 59m
    3
  • Анастасија Стевић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    19h 40m
    0
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    15h 31m
    0
  • Историја исписана у Палама: Традиционални 3х3 турнир на вишем, Quest нивоу
    2h 46m
    0