Сипа пронашла оружје на подручју Власенице

08.08.2019. 20:01
0
ИЗВОР: Srpska.info

Полицијски службеници Агенције за истраге и заштиту БиХ (Сипа) пронашли су одређену количину ватреног оружја и муниције, као и експлозивних направа на подручју општине Власеница, саопштено је из ове агенције.

Пронађени су пушка “М48”, аутомат “М56” са два празна оквира, двије ручне бомбе “М52”, једна ручна бомба “М75”, шест метака калибра 7,62 милиметра, те 136 метака калибра 7,9 милиметара, од чега је 30 комада било у двије папирне кутије, а 106 метака расуто у ринфузи, наводи се у саопштењу.

 

Наоружање је по пријави откривено јуче, након чега је на лицу мјеста извршен увиђај и предузете све потребне мјере и радње у складу са упутствима дежурног тужиоца Тужилаштва БиХ.

Коментари 0
Повезане вијести
СИПА ухапсила три особе, претреси на подручју Сарајева, Источног Сарајева и Завидовића СИПА ухапсила три особе, претреси на подручју Сарајева, Источног Сарајева и Завидовића
Нормализован саобраћај на путу Власеница-Милићи Нормализован саобраћај на путу Власеница-Милићи
У саобраћајној незгоди на путу Власеница-Милићи повријеђена четири лица У саобраћајној незгоди на путу Власеница-Милићи повријеђена четири лица
Најчитаније
  • Попис становништва из 1883. године парохија Рогатица, Соколац, Гласинац, Горажда...
    23h 9m
    4
  • „Раде, сине, немој мајке заборавит...'“
    6h 26m
    3
  • Источно Ново Сарајево: Након упућених пријетњи, физички напао и повриједио жену
    5h 4m
    1
  • Марица Спасић, храбра Српкиња која је помагала „Младој Босни“ у борби против окупатора
    17h 19m
    0
  • Потврђена оптужница против Паљанина због трговине дрогом
    22h 8m
    0