Сјекиром уништио апарат за игре на срећу

17.03.2022. 12:31
1
ИЗВОР: Nezavisne

Полиција терети Р.Ј. из Милића да је јуче у тој општини сјекиром разбио апарат за коцкање.

Наиме, Полицијској станици Милићи је око 11.50 пријављено непознато лице, које је, како је наведено, користило апарат за игре на срећу у спортској кладионици, те да се након краћег времена од изласка из објекта, вратило са сјекиром и полупало апарат.

-Припадници ПС Милићи су извршили увиђај, те предузели све мјере из своје надлежности, а након чега су дошли до сазнања да се ради о Р.Ј. из Милића - навели су из полиције.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Chad 17.03.2022. 15:16
    based.
Повезане вијести
Полиција чува Српско културно друштво "Просвјета" у Загребу Полиција чува Српско културно друштво "Просвјета" у Загребу
У Ријеци покушан напад на дјецу из Србије, интервенисала полиција У Ријеци покушан напад на дјецу из Србије, интервенисала полиција
Маскирани мушкарци у Загребу покушали да уђу у Српски културни центар Маскирани мушкарци у Загребу покушали да уђу у Српски културни центар
Најчитаније
  • Српски цвијет изузетне љепоте ставите на ревер и будите поносни
    7h 22m
    1
  • Крај Првог свјетског рата – 11. новембар 1918. године
    8h 46m
    4
  • Шта то бјеше 6. новембра 1918?
    2h 43m
    12
  • Сарајевска истина бачена у јаму!
    19h 42m
    5
  • Ристић: ЦИК још није доставио коначан бирачки списак и неосјетљив гласачки материјал
    22h 36m
    0