„Славија“ освојила 12 медаља и пехар на Купу „Горан Самарџија“

25.11.2024. 11:20
0
ИЗВОР: katera.news

Међународни меморијални џудо-турнир "Горан Самарџија" одржан је јуче у Војковићима уз учешће 450 такмичара из 46 клубова из Републике Српске, ФБиХ, Србије, Црне Горе и Хрватске.

На овом такмичењу су џудисти Џудо клуба „Славија“ из Источног Новог Сарајева остварили одличне резултате.

Од дванаест такмичара, једанаест  је освојило медаље и то пет златних, четири сребрне, двије бронзане, а у њихове руке је дошао и пехар за најуспјешнију старију пионирку.   

Медаље су освојили Марија Ушћумлић, Горана Пржуљ, Сара Николић, Андреј Тишић, Сњежана Николић, Дуња Грубачић, Нина Попадић, Симеон Батак, Ела Вујовић, Димитрије Продановић и Вељко Крајшумовић.

Пехар за најуспјешнију старију пионирку припао је Марији Ушчумлић.

Коментари 0
Повезане вијести
Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева - Јово Јанковић Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева - Јово Јанковић
Минић: Пут Фоча-Тјентиште биће урађена у року од двије године Минић: Пут Фоча-Тјентиште биће урађена у року од двије године
Сјећање на Матеју Радовића не блиједи Сјећање на Матеју Радовића не блиједи
Најчитаније
  • Јелићева: Студије у Русији, а знање за Републику Српску
    18h 55m
    0
  • Козара – епопеја српског страдања
    20h 36m
    4
  • Предложено да се млађима од 14 година забрани вожња тротинета у БиХ
    18h 31m
    3
  • Кћерка Бранка Пантелића Пантера, легендарног команданта – „Мој тата је био лудо храбар човјек, био је прави“
    19h 17m
    0
  • Жртва палих бораца не смије бити заборављена
    15h 5m
    1