„Славија“ освојила 12 медаља и пехар на Купу „Горан Самарџија“

25.11.2024. 11:20
0
ИЗВОР: katera.news

Међународни меморијални џудо-турнир "Горан Самарџија" одржан је јуче у Војковићима уз учешће 450 такмичара из 46 клубова из Републике Српске, ФБиХ, Србије, Црне Горе и Хрватске.

На овом такмичењу су џудисти Џудо клуба „Славија“ из Источног Новог Сарајева остварили одличне резултате.

Од дванаест такмичара, једанаест  је освојило медаље и то пет златних, четири сребрне, двије бронзане, а у њихове руке је дошао и пехар за најуспјешнију старију пионирку.   

Медаље су освојили Марија Ушћумлић, Горана Пржуљ, Сара Николић, Андреј Тишић, Сњежана Николић, Дуња Грубачић, Нина Попадић, Симеон Батак, Ела Вујовић, Димитрије Продановић и Вељко Крајшумовић.

Пехар за најуспјешнију старију пионирку припао је Марији Ушчумлић.

Коментари 0
Повезане вијести
Вечерас полуфинале Меморијала "Бошко Вујадин" Вечерас полуфинале Меморијала "Бошко Вујадин"
Ученици из Источне Илиџе учесници Међународног дјечијег духовног кампа у Орхиду Ученици из Источне Илиџе учесници Међународног дјечијег духовног кампа у Орхиду
Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    12h 10m
    36
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    19h 0m
    0
  • „Касперијада“ данас у Палама
    18h 0m
    0
  • Зграде Парламента и Савјета министара БиХ саграђене на српском гробљу
    18h 34m
    9
  • У Засељу крај Травника уништено између 60 и 80 православних споменика
    11h 23m
    0