„Славија“ освојила 12 медаља и пехар на Купу „Горан Самарџија“

25.11.2024. 11:20
0
ИЗВОР: katera.news

Међународни меморијални џудо-турнир "Горан Самарџија" одржан је јуче у Војковићима уз учешће 450 такмичара из 46 клубова из Републике Српске, ФБиХ, Србије, Црне Горе и Хрватске.

На овом такмичењу су џудисти Џудо клуба „Славија“ из Источног Новог Сарајева остварили одличне резултате.

Од дванаест такмичара, једанаест  је освојило медаље и то пет златних, четири сребрне, двије бронзане, а у њихове руке је дошао и пехар за најуспјешнију старију пионирку.   

Медаље су освојили Марија Ушћумлић, Горана Пржуљ, Сара Николић, Андреј Тишић, Сњежана Николић, Дуња Грубачић, Нина Попадић, Симеон Батак, Ела Вујовић, Димитрије Продановић и Вељко Крајшумовић.

Пехар за најуспјешнију старију пионирку припао је Марији Ушчумлић.

Коментари 0
Повезане вијести
Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
Кресојевић: Затварање Рудника Љубија још један доказ погубне политике актуелне власти Кресојевић: Затварање Рудника Љубија још један доказ погубне политике актуелне власти
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    17h 58m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    16h 9m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    8h 36m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    19h 41m
    0
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    20h 55m
    0