Славија поново касни са почетком припрема, судбина клуба неизвјесна

25.01.2021. 20:09
0
ИЗВОР: Sport.dc.net

Рукометни клуб Славија још једном се нашао на странпутници. Иако се љетос након именовања нове управе чинило да ће Соколови у другом дијелу сезоне бити организовани и прави, те се ухватити у трку за опстанак у Премијер лиги БиХ са сваким новим даном ситуација постаје све лошија.

Соколови нису још увијек почели са припремама, неизвјесно је када ће и да ли ће уопште, а то нису ни могли рећи порталу "Sportdc" из клуба. 

Како је портал "Sportdc" успио сазнати, из клуба нису имали споразумјевање са општинским властима око финансирања, те је то и закочило комплетно функционисање клуба, а данас се и на Фејсбук страници Соколова појавило обавјештење да ће у наредним данима предсједник Александар Главаш поднијети оставку, а функционисање ће преузети градска управа Источног Сарајева.

 

Коментари 0
Повезане вијести
Фестивал "Акордеон арт плус" од 27. до 30. маја Фестивал "Акордеон арт плус" од 27. до 30. маја
Фотографијом против заборава: Ђукић отворио изложбу „Акт“ Фотографијом против заборава: Ђукић отворио изложбу „Акт“
Промовисан роман "Мартин удио" аутора Сање Савић Милосављевић Промовисан роман "Мартин удио" аутора Сање Савић Милосављевић
Најчитаније
  • Рагиб Халиловић – Херој са Грбавице
    5h 36m
    11
  • Сарајево, град који је убио љубав...
    19h 51m
    8
  • Како је страдао митрополит Петар Зимоњић
    4h 43m
    8
  • Епископ Николај Велимировић на данашњи дан проглашен светим
    5h 21m
    1
  • Паљанка Маја Фуртула за четири године школовања није имала ниједан изостанак са наставе
    6h 24m
    2