„Славија“ савладала „Дрину“

04.02.2023. 21:36
0
ИЗВОР: sportdc.net

Одбојкашице "Славије" су на свом паркету заслужено и лако савладале "Дрину" из Зворника са 3:1. По сетовима је био 19:25, 25:12, 25:21, 25.20.

Први сет није наговјештавао лаган тријумф играчица Кристине Вуце. Почеле су оне поспано, успавано, без много жара и "Дрина" је од самог старта до краја сета чувала и повећавала предност.

Домаћи тим је у самом финишу тог дијела меча заиграо нешто организованије и са више жара, па су ипак избјегле висок пораз на самом старту.

Тај финиш првог сета као да је био најава боље игре "Славије". Оне су у наредна три сета показале ипак више жеље и агресивности, па је Критина Вуца у самом финишу четвртог сета могла у игру увести и одбојкашице које су обично на клупи. Оне су рутински завршиле тај дио утакмице и славиле са 3:1.

СЛАВИЈА - ДРИНА 3:1 (19:25, 25:12, 25:21, 25:22)
СРЦ "Славија"
Гледалаца: 100

Славија: Шоја, Бањанин, Гогић, Рундић, Кошарац, Лучић, Драшковић, Јасика, Дамјановић, Бозало, Ђуровић, Бугарин, Попић, Шарац  

Дрина: Томић, Милутиновић, Станковић, Јевтић, Лојпур, Томић, Перишић, Стојановић, Стјепановић, Росић, Илић, А. Стојановић 

Коментари 0
Повезане вијести
Настављена потрага за дјечаком који је нестао у Дрини Настављена потрага за дјечаком који је нестао у Дрини
Зворник: Потрага за дјечаком несталим у Дрини Зворник: Потрага за дјечаком несталим у Дрини
Зворник: Шетао улицом са бомбом у руци Зворник: Шетао улицом са бомбом у руци
Најчитаније
  • Лице тешко повријеђено у саобраћајној незгоди на подручју Пала
    15h 18m
    0
  • Фирма „Konstrukcije Monting“ запошљава раднике у стални радни однос
    11h 42m
  • Алекса Шантић: „Што те нема“
    16h 38m
    0
  • "Јагњијада" 7. јуна на Вучијој Луци
    16h 2m
    4
  • Повећан матерински додатак у Српској
    7h 36m
    0