Славија вратила Марка Панџића

20.02.2020. 11:28
0
ИЗВОР: srpska.info

Рукометни клуб Славија добио је новог играча за наставак сезоне.

У екипу из Источног Сарајева вратио се Марко Панџић, бивши рукометаш овог клуба.

Панџић је током играња у Израелу за Хапоел повриједио раме и има још око мјесец дана паузе, али су у Славији одлучили да врате свог рукометаша који ће се опорављати у свом клубу и затим помоћи новим саиграчима у финишу сезоне.

Он је већ тренирао са саиграчима.

Коментари 0
Повезане вијести
Седма побједа у низу – Славија рутински до бодова у Приједору Седма побједа у низу – Славија рутински до бодова у Приједору
Одлична представа Славије за пети тријумф у првенству Одлична представа Славије за пети тријумф у првенству
Обиљежено 25 година постојања Рукометног клуба „Славија“ (ФОТО) Обиљежено 25 година постојања Рукометног клуба „Славија“ (ФОТО)
Најчитаније
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    10h 30m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    10h 53m
    0
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    7h 48m
    0
  • "Конференција беба", најљепши и највеселији догађај у Источној Илиџи, 26. јуна
    14h 22m
    0
  • Општина Источна Илиџа додијелила 62 студентске стипендије (ФОТО)
    9h 58m
    0