Снимак литије од Храма на Вељинама до Храма на Врањешу (ВИДЕО)
12.01.2020. 01:11
0
ИЗВОР: Катера
БН
У Храму Светог Василија Острошког у Источном Сарајеву вечерас је служен молебан за спас српских светиња у Црној Гори. Након молебана је више хиљада грађана прошло у литији до Храма Светог исповједника Варнаве на Врањешу.
Коментари 0
Повезане вијести
Анастасија Стевић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХАнастасија Стевић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХТеа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
Тениски клуб "Меридиан" најбољи у БиХ! Тениски клуб "Меридиан" најбољи у БиХ!
Најчитаније
Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
1h 39m
4
Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
3h 35m
3
Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
7h 40m
0
Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу