Снимак литије од Храма на Вељинама до Храма на Врањешу (ВИДЕО)
12.01.2020. 01:11
0
ИЗВОР: Катера
БН
У Храму Светог Василија Острошког у Источном Сарајеву вечерас је служен молебан за спас српских светиња у Црној Гори. Након молебана је више хиљада грађана прошло у литији до Храма Светог исповједника Варнаве на Врањешу.
Коментари 0
Повезане вијести
Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештајаИсточна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
Сребро за Марију Ушћумлић на Првенству БиХ У23Сребро за Марију Ушћумлић на Првенству БиХ У23
Одржано такмичење у лову рибе на пловакОдржано такмичење у лову рибе на пловак
Најчитаније
Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева