Снимак литије од Храма на Вељинама до Храма на Врањешу (ВИДЕО)
12.01.2020. 01:11
0
ИЗВОР: Катера
БН
У Храму Светог Василија Острошког у Источном Сарајеву вечерас је служен молебан за спас српских светиња у Црној Гори. Након молебана је више хиљада грађана прошло у литији до Храма Светог исповједника Варнаве на Врањешу.
Коментари 0
Повезане вијести
Тениски клуб "Меридиан" најбољи у БиХ! Тениски клуб "Меридиан" најбољи у БиХ!
Анастасија Стевић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХАнастасија Стевић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХТеа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
Најчитаније
Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
21h 16m
0
Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
15h 15m
4
Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
13h 21m
3
Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу