Сокочани ухапшени због наношења тјелесних повреда

13.09.2021. 11:07
0
ИЗВОР: Катера

Полицијски службеници Полицијске станице Соколац, лишили су слободе лица иницијала С.Х. и Д.Б. из Сокоца због сумње да су извршили кривична дјела „Тјелесне повреде“ и „Угрожавање сигурности“.

Лица се сумњиче да су, 12. 9. 2021. године испред постројења за примарну прераду дрвата у Сокоцу физички напали лице из Сокоца нанијевши му тјелесне повреде, а затим истом упутили пријетње по живот и тијело њега и његове породице.

О свему обавијештен тужилац Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево.

 У току је документовање предмета након чега ће надлежном тужилаштву против наведених лица  бити достављен извјештај о почињеним кривичном дјелима.

Коментари 0
Повезане вијести
Породична драма у Сокоцу Породична драма у Сокоцу
Црква Светог оца Николаја у Крушевцима код Сокоца (ФОТО) Црква Светог оца Николаја у Крушевцима код Сокоца (ФОТО)
Соколац: Потрага за лицем које је изазвало пожар на помоћном објекту Соколац: Потрага за лицем које је изазвало пожар на помоћном објекту
Најчитаније
  • Сјећања Хрешана на долазак Аустроугарске империје у БиХ
    15h 24m
    31
  • Црква Вазнесења Христовог и Успења Пресвете Богородице у Чајничу
    3h 43m
    0
  • Потпуно истинита прича о керуши Габи, хероју Београда чији споменик и данас стоји у ЗОО врту (ВИДЕО)
    3h 33m
    33
  • Сјећање на проту Стевана Баковића: Чувар душе сарајевских Срба у 19. вијеку
    3h 40m
    6
  • Михаилo Маџаревић - Ратник којем су се дивили српски краљеви
    17h 14m
    2