Сокочани ухапшени због наношења тјелесних повреда

30.07.2024. 09:57
0
ИЗВОР: katera.news

Полицијској станици Соколац, јуче око 20.00 часова, лице Д.П. пријавило је да је у мјесту Кнежина, општина Соколац, лице Б.П. задобило повреде у предјелу главе.

Лице Б.П. је хоспитализовано у Јавној здравственој установи Болница „Србија“ у Источном Сарајеву, гдје су му од стране дежурног љекара констатоване тјелесне повреде – навели су из Полицијске управе Источно Сарајево.

Полицијски службеници оперативним радом идентификовали су и пронашли извршиоце кривичног дјела „Тјелесна повреда“, а како јављају из ПУ Источно Сарајево, ради се о лицима иницијала М.Ж. и Н.Р. из Сокоца који су лишени слободе.

О свему је обавијештен тужилац Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево, а након документовања предмета тужилаштву ће против наведених лица бити достављен извјештај о почињеном кривичном дјелу.

Коментари 0
Повезане вијести
Саобраћање једном траком на путу Сарајево-Пале Саобраћање једном траком на путу Сарајево-Пале
Крађа у Хан Пијеску Крађа у Хан Пијеску
Рогатичанин тешко повријеђен у тучи Рогатичанин тешко повријеђен у тучи
Најчитаније
  • Правила облачења које треба да научите (ФОТО)
    19h 59m
    10
  • Обустављен саобраћај у Љубогошти на путу Сарајево-Пале
    13h 20m
    0
  • Саобраћање једном траком на путу Сарајево-Пале
    11h 41m
    0
  • Крађа у Хан Пијеску
    17h 52m
    0
  • Црвени крст Источна Илиџа: За лијечење Драгана Мацана прикупљено више од 27.000 КМ
    18h 8m
    0