Соколац: Од данас редукција воде

12.07.2024. 15:32
8
ИЗВОР: srna.rs

Соколачко Јавно предузеће Водовод и канализација „Врело Биоштице“ у стечају саопштило је да се од данас уводе редукције у водоснабдијевању потрошача. 

- Усљед енормно повећане потрошње и потребе чувања опреме и инсталације, приморани смо да у наредном периоду од 20.00 часова увече до 6.00 часова ујутро вршимо редукцију потрошње, тако да у том времену нећемо вршити испоруку воде - саопштено је из овог предузећа.

Из „Врела Биоштице“ моле потрошаче да рационално користе воду за пиће како би у што краћем периоду била нормализована потрошња воде и укинута редукција, те додају да очекују разумијевање потрошача.

Коментари 8
  • Generic placeholder image
    Voxpopuli 13.07.2024. 19:25
    Ispade da je Cicko i za ovo kriv.
  • Generic placeholder image
    Iskreno422 13.07.2024. 13:57
    Sokolački vodovod više od 10 godina u stečaju, što nemogu završiti stečajni postupak? Provjeriti finansijsko stanje preduzeća, nakralo se tu dosta para. Vode ima već su našli način da se potkosuruju preko leđa naroda SDS sa jedne strane i SNSD i Demos sa druge strane. Pokazuje se još jednom da je Demos zlo na Sokocu, prozivaju Cicka, a ista braća nemogu da zamjene par drvenih bandera. Sramota šta se radi na Sokocu, šta će ljudi koji rade drugu smjenu, šta je sa pekarama? Blago onima koji su pobjegli odavde, ovo je postao mafijaški grad.
  • Generic placeholder image
    Čangrčić 13.07.2024. 11:06
    Svaka cast, nemam rijeci sta se radi. Da nemamo vode na ovim vrelinama. Ljudi ne shvataju da neko radi do 22-23h i kad dodjes kuci ne mozes se normalno istusirati. Primorani smo kao na selima prije da zavaĆamo vodu u bokale.KATASTROFA
  • Generic placeholder image
    Igor 13.07.2024. 07:11
    Pa u ratu smo imali vodu, nismo imalo redukcije, pa ljudi ovo je 21 vjek zamisli nemamo vod pa sta da radimo alo ljudi?
  • Generic placeholder image
    Rajko b 13.07.2024. 07:02
    Imamo mi jednog nesretnika sto je dosao iz Hercegovine u Sokolac a nema goreg covjeka od njega
    Zeljko Ivkovoc, smece ljudsko.
  • Generic placeholder image
    Ja 13.07.2024. 06:27
    Cicko da moze zavrnuo bi vodu da je nikako nemamo
  • Generic placeholder image
    Milanko 12.07.2024. 21:41
    Cicko je Puno uradio,da je imao vecinu I mnogo bi jos toga odradio Nadati se u oktobru.Bravo za Cicks
  • Generic placeholder image
    Mile 12.07.2024. 21:03
    Kad je cicko odveo vodu na dobar dio Rigaticke opstine gdje nihe bilo vode do unazad par godina
Повезане вијести
Премијера филма „Children in Gehenna“ 30. јуна у Сокоцу Премијера филма „Children in Gehenna“ 30. јуна у Сокоцу
Почело обиљежавање Дана одбране Сарајевско-романијске регије Почело обиљежавање Дана одбране Сарајевско-романијске регије
Обиљежавање Дана одбране Срба у Сарајевско-романијској регији Обиљежавање Дана одбране Срба у Сарајевско-романијској регији
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    18h 55m
    3
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    58m
    0
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    18h 41m
    1
  • Одличан наступ Џудо клуба „Рандори“ на Првенству БиХ у Сарајеву
    15h 10m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    20h 2m
    0