Соколачки „Олимпик“ се окитио са пет медаља

16.12.2019. 18:36
0
ИЗВОР: Катера

Чланови џудо клуба „Олимпик“ из Сокоца су учествовали на међународном џудо турниру Витез опен на којем је учествовало око 500 такмичара 43 клуба из БиХ и земаља региона.

Џудисти Олимпика су остварили одличан резултат, освојивши пет медаља.

Медаљама су се окитили Лазар Војиновић - 1 мјесто, Сергеј Ђорда - 2 мјесто, Павле Вукојчић - 2 мјесто, Никола Симић - 3 мјесто и Павле Башевић - 3 мјесто.
Клуб је овим такмичењем завршио такмичарску сезону, након чега улазе у фазу базних припрема за идућу годину.

Коментари 0
Повезане вијести
Димитрије Савић освојио бронзу у Подгорици Димитрије Савић освојио бронзу у Подгорици
Лана Лубура и Лазар Ждрале у репрезентацији Србије за Европско јуниорско првенство Лана Лубура и Лазар Ждрале у репрезентацији Србије за Европско јуниорско првенство
Станко Лопатић – Понос Романије Станко Лопатић – Понос Романије
Најчитаније
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    9h 38m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    10h 1m
    0
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    6h 56m
    0
  • "Конференција беба", најљепши и највеселији догађај у Источној Илиџи, 26. јуна
    13h 30m
    0
  • Општина Источна Илиџа додијелила 62 студентске стипендије (ФОТО)
    9h 6m
    0