„Спартанци“ проглашени најуспјешнијом екипом старијих полетараца у Витезу

12.12.2021. 13:44
0
ИЗВОР: Катера

У Витезу је одржан Међународни турнир "Витез опен " на којем је учествовало око 570 такмичара из 46 клубова земаља региона, као и домаћих клубова.

Такмичари Џудо клуба „Спарта“ освојили су шест медаља и то једну залатну, двије сребрне и три бронзане медаље.

У конкуренцији старијих полетараца такмичари овог клуба су проглашени најуспјешнијом екипом на турниру.

Златну медаљу освојио је Михајло Панџић, сребром су се окитили Николина Панџић и Аријана Регоје, док су бронзане медаље освојили Анђела Вицо, Лазар Лаловић и Немања Елез.

Екипу је водио тренер Горан Мијановић.

Коментари 0
Повезане вијести
У суботу такмичење у лову рибе на пловак У суботу такмичење у лову рибе на пловак
Дјечаци „Спарте“ у узрастима У10 и У12 најбољи у Бањалуци Дјечаци „Спарте“ у узрастима У10 и У12 најбољи у Бањалуци
Пале: Mеђународни џију-џицу турнир "Трофеј Јахорина опен" окупио 600 такмичара Пале: Mеђународни џију-џицу турнир "Трофеј Јахорина опен" окупио 600 такмичара
Најчитаније
  • Ко је био Ролан Гарос? Tениски рекет спасао човјека по коме турнир носи име, иако није био тенисер
    6h 46m
    1
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    4h 56m
    3
  • Омаж великану, вајару Ђорђу Јовановићу
    17h 19m
    0
  • Програм манифестације "Дани Касиндолског батаљона"
    6h 46m
    0
  • Саобраћај обустављен због пожара на путничком возилу на путу према Требевићу
    11h 29m
    0