Спасиоци из Никшића избавили четири особе из сњежне мећаве (ВИДЕО)

23.02.2022. 11:13
0
ИЗВОР: Срна

Припадници Службе заштите и спасавања Никшић избавили су касно синоћ четири младића из сњежне мећаве на планини Вучје.

Како се види на снимку објављеном на "Фјесбук" групи "Никшићки ватрогасци", усљед јаке мећаве њихово возило је било заглављено у снијегу ношеним снажним вјетром.

У Црној Гори на територији општине Никшић на снази је наранџасти метеоаларм због најављаних удара вјетра олујне јачине.

 

Коментари 0
Повезане вијести
Тројица наших суграђана успјешно истрчала Острошки полумаратон Тројица наших суграђана успјешно истрчала Острошки полумаратон
Никшићанка у Невесињу пронашла животну радост Никшићанка у Невесињу пронашла животну радост
Дванаестогодишњак управљао возилом и изазвао саобраћајну незгоду, повријеђен пјешак Дванаестогодишњак управљао возилом и изазвао саобраћајну незгоду, повријеђен пјешак
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    2h 20m
    11
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    20h 41m
    0
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    2h 17m
    15
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    17h 59m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    21h 4m
    0