Шпорети на чврсто гориво социјално угроженим породицама у Источној Илиџи

25.07.2023. 13:31
1
ИЗВОР: katera.news

Представници општинске организације Црвеног крста Источна Илиџа у петак ће уручити донацију која обухвата шпорете на чврсто гориво социјално угроженим породицама које живе на мигрантској рути кроз Српску, односно БиХ.

Јелена Мршић, секретара ове општинске организације, за Катеру је рекла да би шпорети требало да буду испоручени у петак и одмах подијељени породицама које су у стању потребе.

Донације се реализацију у оквиру пројекта "Зимовање" /Winterization/, те посредством Друштва Црвеног крста/крижа БиХ, Црвеног крста Републике Српске и уз подршку италијанског Црвеног крста.

Акција обухвата укупно 133 социјално угрожене породице у Српској, а први дио испоруке је већ уручен корисницима са подручја градова Бијељина, Зворник и општина Братунац, Милићи и Власеница.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Građanin 25.07.2023. 15:21
    Kakva budalaština! Kakve veze imaju socijalno ugrožene porodice sa migrantima i tzv. migrantskom rutom?
Повезане вијести
Распоред рада дежурних апотека недјељом за мјесец јул Распоред рада дежурних апотека недјељом за мјесец јул
Сјећање на Видовдан 1994. године у Српској Илиџи Сјећање на Видовдан 1994. године у Српској Илиџи
Одржан Меморијал „Данко Ремић": Драшкић и Проле се највише истакли Одржан Меморијал „Данко Ремић": Драшкић и Проле се највише истакли
Најчитаније
  • Лице активирало експлозивну направу у Сокоцу
    9h 41m
    0
  • Тешка несрећа у БиХ: Једно погинуло, двоје у болници
    22h 46m
    0
  • Сестре по оружју - како су Милунка Савић и Флора Сандс заједно ратовале
    9h 5m
    0
  • Стиже врхунац топлотног таласа у Српској
    21h 51m
    1
  • У Рогатици отуђен одређен износ новца
    9h 37m
    0