Срби дисквалификовани јер не желе да играју против самопроглашеног Косова

25.06.2022. 10:22
0
ИЗВОР: srna.rs

Српски тим у одбојци на пијеску дисквалификован је са Балканског првенства у Турској јер је одбио да игра против селекције такозваног Косова.

Српски тим који чине Марко Макарић и Вукашин Рајковић одбио је да се сусретне са репрезентацијом такозваног Косова.

- Нажалост ово је крај такмичења за нас зато што сутра не можемо да изађемо на терен против такозване репрезентације Косова. Такмичење завршавамо поносно на деветом месту, јер за нас Косово је Србија - пише на Инстаграм профилу српског тима.

Коментари 0
Повезане вијести
Тужилаштво тражи казну од 45 година затвора за Хашима Тачија Тужилаштво тражи казну од 45 година затвора за Хашима Тачија
Обијена кућа породице Гачић код Косова Поља Обијена кућа породице Гачић код Косова Поља
О Готовуши - прелијепој косовској варошици О Готовуши - прелијепој косовској варошици
Најчитаније
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    13h 35m
    0
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    22h 57m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    21h 8m
    0
  • Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
    14h 0m
    0
  • Милић: И мала школа може остваривати велике резултате
    17h 53m
    0