Србија надиграла Америку – слиједи борба за пето мјесто

12.09.2019. 15:46
0
ИЗВОР: РТРС

Кошаркашка репрезентација Србије побиједила Сједињене Америчке Државе 94:89, у мечу за пласман од 5. до 8. мјеста на Мундобаскету у Кини.

Изабраници Александра Ђорђевића одиграли су добру утакмицу, с доста успона и падова, а на крају су ипак успjели да забиљеже тријумф.

"Орлови" ће у борби за пето мјесто играти против бољег из дуела између Пољске и Чешке.

Најефикаснији у победничком саставу био је Богдан Богдановић са 28 поена, четири скока и шест асистенција, Лучић је убацио 15, Мицић десет, док је Јокић имао 9 и седам асистенција.

САД је предводио Херисон Барнс са 22 поена, Кемба Вокер са 18 и Крис Мидлтон са 16 поена.

 

 

Коментари 0
Повезане вијести
Држављанка БиХ покушала ножем да убије полицајца Држављанка БиХ покушала ножем да убије полицајца
Годишњица трагедије у Новом Саду: Дан жалости у Српској и Србији Годишњица трагедије у Новом Саду: Дан жалости у Српској и Србији
Коковић: Возач "аудија" био под дејством психоактивних супстанци Коковић: Возач "аудија" био под дејством психоактивних супстанци
Најчитаније
  • Митровданска офанзива - 5.000 српских војника побиједило 40.000 непријатеља (ВИДЕО)
    9h 31m
    20
  • Љубав Српкиње и аустроугарског официра у вријеме ослобођења Сарајева
    18h 56m
    18
  • Како је Сарајево дочекало ослободиоце 1918.
    15h 55m
    3
  • На данашњи дан рођен Вук Стефановић Караџић
    8h 10m
    0
  • Улица које више нема: Обала Степе Степановића
    17h 53m
    2