Сребрна плакета града Источно Сарајево постхумно додијељена Ивани Бјелогрлић

16.09.2023. 22:08
0
ИЗВОР: katera.news

На свечаној академији поводом крсне славе града Источно Сарајево - Светог Петра Дабробосанског, Сребрна плакета града Источно Сарајево постхумно је додијељена Ивани Бјелогрлић – Ици Лавици.

Дјевојчици која је својом храброшћу, снагом духа и бескрајном вољом за животом оставила траг у срцима свих становника Источног Сарајева и ујединила их, преминула је у априлу 2022. године.

Рођеној 25. фебруара 2016. године као здравој беби, Ивани је у септембру 2018. године откривен рак бубрега, који се касније проширио.

Њену дугогодишња борбу помагали су грађани Источног Сарајева, те су организоване и многе хуманитарне акције за помоћ у лијечењу.

Сребрну плакету је Иваниној мајци уручио предсједник Скупштине града Источно Сарајево Бранко Короман.

Коментари 0
Повезане вијести
Драгић: Да ли је Источно Сарајево сигуран град за живот? Драгић: Да ли је Источно Сарајево сигуран град за живот?
Бабаљ: Источно Сарајево не смије постати сигурна кућа за организовани криминал Бабаљ: Источно Сарајево не смије постати сигурна кућа за организовани криминал
Божовић: Полиција да заштити становнике Источног Сарајева Божовић: Полиција да заштити становнике Источног Сарајева
Најчитаније
  • Рањен мушкарац у пуцњави у Источном Новом Сарајеву
    18h 5m
    30
  • Синовљев епитаф за оца Ристу Анђића
    4h 16m
    6
  • У току рад на расвјетљавању кривичног дјела „Тешко убиство“ у покушају
    7h 10m
    1
  • Грађани против апартманизације Јахорине
    18h 16m
    9
  • Радојичић и Којић са руководством ПСС Соколац: Настављамо јачање организације широм Српске
    22h 25m
    1