Средњошколци обрадовали малишане у Болници „Србија“ - дјечији осмијех нема цијену

11.10.2024. 14:38
0
ИЗВОР: katera.news

Ученици другог шест разреда који се образују за аутоелектричаре и возаче моторних возила у Средњој школи „28. јуни“ у Источном Новом Сарајеву посјетили су Одјељење педијатрије у Болници „Србија“.

Ученици, заједно са разредним старјешином Наташом Елез су самоиницијативно скупили новац за поклоне и обрадовали и измамили осмијехе малишанима.

Међу поклонима се налазе играчке, слагалице, бојанке, сликовнице које ће сигурно помоћи д‌јеци да им брже и лакше прође боравак у болници, навели су у Болници „Србија“.

Из Болнице "Србија" су се захвалили на овом дивном гесту.

Коментари 0
Повезане вијести
Др Сладоје: Обезбијеђен већи број лијекова за обољеле од мултипле склерозе Др Сладоје: Обезбијеђен већи број лијекова за обољеле од мултипле склерозе
Генерација ’87. поново на окупу – двије деценије касније (ФОТО) Генерација ’87. поново на окупу – двије деценије касније (ФОТО)
Дефиле младости и љепоте улицама Источног Новог Сарајева (ФОТО) Дефиле младости и љепоте улицама Источног Новог Сарајева (ФОТО)
Најчитаније
  • Византијски цар дозволио градњу Хиландара
    6h 17m
    2
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    16h 50m
    0
  • Активан хуманитарни број 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    15h 6m
    0
  • Завршени избори за чланове Савјета мјесних заједница у Источној Илиџи
    16h 22m
  • Софија Ђорђић - ученик генерације СШЦ „Пале“
    12h 26m
    0