Средњошколци са Пала играју турнир за Милоша Божовића

30.03.2022. 14:10
0
ИЗВОР: katera.news

Актив професора физичког васпитања и Савјет ученика Средњошколског центра "Пале" организовао је хуманитарни одбојкашки турнир за Милоша Божовића.

Из ове школе су позвали грађане да присуствују полуфиналним и финалним утакмицама, које ће се одиграти 31. марта у дворани „Пеки” од 17.00 до 20.00 часова.

Улазница је 2 KМ, а сав прикупљени новац биће дониран за Милошевo лијечење.

Подржите ову акцију у што већем броју!

Слика

 

Коментари 0
Повезане вијести
Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
“Заједно за живот” - Хуманитарна трка и шетња за Милку Илишковић у Источном Сарајеву “Заједно за живот” - Хуманитарна трка и шетња за Милку Илишковић у Источном Сарајеву
Киша зауставила дефиле, али не и осмијехе: Испраћена 79. генерација матураната СШЦ „Пале“ Киша зауставила дефиле, али не и осмијехе: Испраћена 79. генерација матураната СШЦ „Пале“
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    10h 16m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    10h 2m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    11h 23m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    8h 39m
    1
  • Позовимо 17185 за Александру Илић
    13h 44m
    0