Средњошколци са Пала играју турнир за Милоша Божовића

30.03.2022. 14:10
0
ИЗВОР: katera.news

Актив професора физичког васпитања и Савјет ученика Средњошколског центра "Пале" организовао је хуманитарни одбојкашки турнир за Милоша Божовића.

Из ове школе су позвали грађане да присуствују полуфиналним и финалним утакмицама, које ће се одиграти 31. марта у дворани „Пеки” од 17.00 до 20.00 часова.

Улазница је 2 KМ, а сав прикупљени новац биће дониран за Милошевo лијечење.

Подржите ову акцију у што већем броју!

Слика

 

Коментари 0
Повезане вијести
Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
“Заједно за живот” - Хуманитарна трка и шетња за Милку Илишковић у Источном Сарајеву “Заједно за живот” - Хуманитарна трка и шетња за Милку Илишковић у Источном Сарајеву
Киша зауставила дефиле, али не и осмијехе: Испраћена 79. генерација матураната СШЦ „Пале“ Киша зауставила дефиле, али не и осмијехе: Испраћена 79. генерација матураната СШЦ „Пале“
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    18h 6m
    11
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    12h 58m
    15
  • Општина Пале: Обавјештење
    15h 50m
    0
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    5h 36m
    0
  • Младић из Сарајева тешко повријеђен након пада са крова аутомобила у покрету
    16h 42m
    1