Средства прикупљена на турниру „Играјмо срцем“ донирана Драгану Мацану и Милки Илишковић

09.06.2026. 14:34
0
ИЗВОР: katera.news

Играјмо срцем” је хуманитарни турнир који су ученици ЈУ Средње школе „28. јуни” организовали прошле године, с циљем прикупљања средстава за подршку разним хуманитарним акцијама.

Средства, прикупљена на прошлогодишњем хуманитарном турниру „Играјмо срцем“ су уручена, а захваљујући свим учесницима, донаторима и људима добре воље, ученици у организацији успјели су да прикупе укупно 4.436 КМ.

  • Слика
  • Слика

Фото: Фејсбук

- Од прикупљених средстава, 3.000 КМ донирано је за лијечење нашег суграђанина Драгана Мацана, а 1.000 КМ за лијечење наше суграђанке Милке Илишковић. Преостали износ искоришћен је за куповину књига за библиотеку наше школе, навели су из ове школе.

Коментари 0
Повезане вијести
Пригодан поклон Општини Источна Илиџа као знак захвалности за помоћ ученицима Пригодан поклон Општини Источна Илиџа као знак захвалности за помоћ ученицима
Дрво као симбол трајног пријатељства ученика из Зворника и Источног Сарајева Дрво као симбол трајног пријатељства ученика из Зворника и Источног Сарајева
Генерација ’87. поново на окупу – двије деценије касније (ФОТО) Генерација ’87. поново на окупу – двије деценије касније (ФОТО)
Најчитаније
  • Непознати детаљи из живота Стевана Калембера
    21h 0m
    5
  • Ухапшено лице из Источне Илиџе, пронађена дрога и оружје
    16h 48m
    1
  • Возачу у Трнову одузет аутомобил: За неплаћене казне дугује готово 37.000 КМ
    15h 2m
    3
  • „Arena Motors“ у Источном Сарајеву запошљава
    15h 51m
    0
  • Литар горива на корак од 3,50 марке
    20h 49m
    1