У Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 17 беба.
Срећу и радост у породилишта широм Српске донијело је 10 дјевојица и седам дјечака, речено је Срни у породилиштима.
Како је речено Срни у породилиштима, у добојском породилишту рођена је дјевојчица и два дјечака, у Приједору и Фочи по три дјевојчице, у Градишци двије дјевојчице, у Бањалуци два дјечака, у Требињу дјевојчица, а у Зворнику, Бијељини и Источном Сарајеву по један дјечак.
У протекла 24 часа порођаја није било у Невесињу.