У Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 19 беба.
Срећу и радост у породилиштима широм Српске донијело је девет дјевојица и 10 дјечака, речено је Срни у породилиштима.
Како је речено Срни у породилиштима, у Бањалуци је рођено пет дјевојчица и три дјечака, у Бијељини двије дјевојчице и дјечак, у Источном Сарајеву три дјечака, у Добоју два дјечака, у Требињу дјевојчица и дјечак, те у Невесињу дјевојчица.
У протекла 24 часа порођаја није било у Зворнику, Приједору, Фочи и Градишци.