Српска богатија за 19 беба

24.06.2026. 08:36
0
ИЗВОР: katera.news/srna.rs

У Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 19 беба.

Срећу и радост у породилиштима широм Српске донијело је девет дјевојица и 10 дјечака, речено је Срни у породилиштима.

Како је речено Срни у породилиштима, у Бањалуци је рођено пет дјевојчица и три дјечака, у Бијељини двије дјевојчице и дјечак, у Источном Сарајеву три дјечака, у Добоју два дјечака, у Требињу дјевојчица и дјечак, те у Невесињу дјевојчица.

У протекла 24 часа порођаја није било у Зворнику, Приједору, Фочи и Градишци.

Коментари 0
Повезане вијести
Наш град богатији за три становника Наш град богатији за три становника
Сутра претежно сунчано, температура и до 35 степени Сутра претежно сунчано, температура и до 35 степени
Рођено 25 беба у Српској Рођено 25 беба у Српској
Најчитаније
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    22h 20m
    0
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    16h 19m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    14h 25m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    23h 16m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    11h 57m
    0