Српска богатија за 19 беба

16.04.2024. 08:40
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 19 беба, девет дјевојчица и 10 дјечака.

Девет беба рођено је у Бањалуци, три у Добоју, двије у Приједору, а по једна у Бијељини, Зворнику, Требињу, Фочи и Невесињу, речено је Срни у породилиштима у овим локалним заједницама.

У Бањалуци су рођене три дјевојчице и шест дјечака, у Добоју двије дјевојчице и један дјечак, Приједору једна дјевојчица и један дјечак, у Зворнику, Требињу и Невесињу по једна дјевојчица, а по један дјечак у Бијељини и Фочи.

У Источном Сарајеву и Градишци није било беба.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра сунчано и топло, локално могући пљускови Сутра сунчано и топло, локално могући пљускови
У Српској рођено 18 беба У Српској рођено 18 беба
Наш град богатији за два становника Наш град богатији за два становника
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    22h 54m
    11
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    17h 46m
    15
  • Општина Пале: Обавјештење
    20h 38m
    0
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    10h 24m
    0
  • Младић из Сарајева тешко повријеђен након пада са крова аутомобила у покрету
    21h 30m
    1