Српска богатија за 25 беба

20.04.2024. 09:23
0
ИЗВОР: srna.rs

У породилиштима у Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 25 беба, 13 дјевојчица и 12 дјечака, речено је Срни у породилиштима.

У Бањалуци је рођено 10 беба, по четири бебе у Приједору и Добоју, по двије у Бијељини и Градишци, а по једна беба у Зворнику, Невесињу и Фочи.

У Бањалуци је рођено седам дјевојчица и три дјечака, у Приједору два дјечака и двије дјевојчице, у Добоју исто два дјечака и двије дјевојчице, у Бијељини два дјечака, у Градишци један дјечак и једна дјевојчица, по један дјечак у Зворнику и у Невесињу и у Фочи једна дјевојчица.

Порода није било у Требињу и Источном Сарајеву.

Коментари 0
Повезане вијести
М:тел наставља стабилан раст: 16,7 милиона КМ добити у првом кварталу 2026. године М:тел наставља стабилан раст: 16,7 милиона КМ добити у првом кварталу 2026. године
У Српској рођено 25 беба У Српској рођено 25 беба
Наш град богатији за три становника Наш град богатији за три становника
Најчитаније
  • На данашњи дан прије 81. годину ослобођен Јасеновац
    12h 27m
    5
  • Источна Илиџа: Ухапшено лице због угрожавања сигурности и напада на полицајце
    10h 43m
    1
  • ВиК Источно Сарајево: Ванредно обавјештење
    12h 53m
    0
  • Одржана Свечана академија поводом Дана и крсне славе Источне Илиџе
    23h 12m
    1
  • Сјећање на жртве једног од највећих злочина НАТО агресије: Мурино (ВИДЕО)
    12h 39m
    2