Српска богатија за 25 беба

20.04.2024. 09:23
0
ИЗВОР: srna.rs

У породилиштима у Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 25 беба, 13 дјевојчица и 12 дјечака, речено је Срни у породилиштима.

У Бањалуци је рођено 10 беба, по четири бебе у Приједору и Добоју, по двије у Бијељини и Градишци, а по једна беба у Зворнику, Невесињу и Фочи.

У Бањалуци је рођено седам дјевојчица и три дјечака, у Приједору два дјечака и двије дјевојчице, у Добоју исто два дјечака и двије дјевојчице, у Бијељини два дјечака, у Градишци један дјечак и једна дјевојчица, по један дјечак у Зворнику и у Невесињу и у Фочи једна дјевојчица.

Порода није било у Требињу и Источном Сарајеву.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра сунчано и топло, локално могући пљускови Сутра сунчано и топло, локално могући пљускови
У Српској рођено 18 беба У Српској рођено 18 беба
Наш град богатији за два становника Наш град богатији за два становника
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    20h 7m
    11
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    14h 59m
    15
  • Општина Пале: Обавјештење
    17h 51m
    0
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    7h 37m
    0
  • Младић из Сарајева тешко повријеђен након пада са крова аутомобила у покрету
    18h 43m
    1