Српска богатија за 25 беба

05.06.2024. 08:33
0
ИЗВОР: srna.rs

 

У Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 25 беба - 14 дјевојчица и 11 дјечака, речено је Срни у породилиштима.

Највише беба рођено је у Бањалуци - 11, потом у Градишци, Зворнику и Добоју по три, у Бијељини и Невесињу по двије, те у Приједору једна.

У Бањалуци је рођено шест дјевојчица и пет дјечака, у Градишци три дјевојчице, у Зворнику двије дјевојчице и дјечак, у Бијељини и Невесињу по два дјечака, у Добоју двије дјевојчице и дјечак, те у Приједору једна дјевојчица.

У породилиштима у Источном Сарајеву, Фочи и Требињу у протекла 24 часа није било порођаја.

 

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра претежно сунчано, температура и до 35 степени Сутра претежно сунчано, температура и до 35 степени
Рођено 25 беба у Српској Рођено 25 беба у Српској
Наш град богатији за дјевојчицу Наш град богатији за дјевојчицу
Најчитаније
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    3h 4m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    1h 10m
    3
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    9h 6m
    0
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    10h 2m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    11h 4m
    0