Српска богатија за 25 беба

05.06.2024. 08:33
0
ИЗВОР: srna.rs

 

У Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 25 беба - 14 дјевојчица и 11 дјечака, речено је Срни у породилиштима.

Највише беба рођено је у Бањалуци - 11, потом у Градишци, Зворнику и Добоју по три, у Бијељини и Невесињу по двије, те у Приједору једна.

У Бањалуци је рођено шест дјевојчица и пет дјечака, у Градишци три дјевојчице, у Зворнику двије дјевојчице и дјечак, у Бијељини и Невесињу по два дјечака, у Добоју двије дјевојчице и дјечак, те у Приједору једна дјевојчица.

У породилиштима у Источном Сарајеву, Фочи и Требињу у протекла 24 часа није било порођаја.

 

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра сунчано и топло, локално могући пљускови Сутра сунчано и топло, локално могући пљускови
Наш град богатији за два становника Наш град богатији за два становника
Одговорним понашањем купача и управљача купалиштима избјећи несреће Одговорним понашањем купача и управљача купалиштима избјећи несреће
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    13h 59m
    11
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    8h 51m
    15
  • Општина Пале: Обавјештење
    11h 43m
    0
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    1h 29m
    0
  • Дође ли до крви, опет ћемо бити први: Шта откривају писма Десанке Максимовић руским преводиоцима
    5h 53m
    0